Zistite, ako vedie Vaše potrubie

Kúpili ste alebo ste zdedili starší dom a plánujete si ho prerobiť a zveľadiť záhradu? V tom prípade budete potrebovať vedieť, kadiaľ vedie potrubie domu a kanalizácia. Či už by ste chceli meniť potrubie, či búrať niektoré priečky, bez týchto informácií sa nezaobídete. Rovnako aj v prípade potreby výkopových prác na pozemku prislúchajúcom k domu musíte vedieť, kde môžete kopať a kde nie. V ideálnom prípade všetky potrebné informácie nájdete v dokumentácii domu. No čo robiť v prípade, že dokumentácia k staršiemu domu nikdy neexistovala alebo sa stratila? Nemôžete pri potrebe výmeny potrubia kopať naslepo a nemôžete ani riskovať poškodenie potrubia pri búraní priečok, či kopaní do zeme http://fyzweb.cz/materialy/fyzika_Zeme/index.php za iným účelom.

potrubie

Spoločnosť AB-Krtkovanie Vám však ponúka jednoduché riešenie tohto problému. Ponuka ich služieb totižto zahŕňa aj trasovanie potrubia. Pracovníci AB-Krtkovania sú vybavení špeciálnym prístrojom. Ten prostredníctvom rádiolokačnej technológie dokáže spoľahlivo identifikovať trasu potrubia. To nie je všetko, čo tento prístroj môže zistiť. Lokalizuje aj rôzne technologické prvky, ako napríklad kanalizačnú šachtu, koleno potrubia a podobne. Vďaka výstupu z trasovania potrubia budete schopní bez obáv zahájiť rekonštrukciu a opravu Vášho domu.

trubky

Spoločnosť AB-Krtkovanie sa špecializuje aj na ďalšie úkony súvisiace s kanalizáciou a potrubím. Často využívanou službou je krtkovanie. Ide o profesionálne čistenie potrubí a kanalizácie. Čistenie potrubia by malo byť súčasťou pravidelnej údržby domácnosti. Predchádza sa tak veľmi nepríjemnému upchatiu wc odtokov, odtoku kuchynského drezu, odtoku z vane a podobne. AB-Krtkovanie realizuje rôzne spôsoby čistenia potrubia, ktoré sa volia podľa priemeru a dĺžky potrubia, ale aj závažnosti znečistenia, či dokonca upchatia. Služby AB-Krtkovania môžete využívať nonstop. Neváhajte v prípade havarijného stavu kontaktovať spoločnosť AB-Krtkovanie ktorýkoľvek deň v roku.