Pivné prepravky

Ste spolu s vašimi priateľmi milovníkmi dobrého piva a rozmýšľate o tom, že otvoríte svoju vlastnú pivnicu a spravíte si v nej aj malú piváreň? Jedna z najdôležitejších vecí je zadovážiť si prepravky na pivo, v ktorých budete skladovať fľašky s vašou novou jantárovou chmeľovou tekutinou. V Schoeller Allibert máte k dispozícii širokú ponuku prepraviek na pivo, z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré sa vám budú najviac hodiť. Prepravky na pivo z firmy Schoeller Allibert je jedna z najlepších svojho druhu, pretože už niekoľko rokov spolupracuje s niekoľkými najväčšími výrobcami piva a presne vie, aké prepravky dobrá piváreň potrebuje.

prepravky

Firma dokonca dostala v roku 2017 aj ocenenie v kategórii: Skladovacie a transportné systémy. Naša prepravka na pivo nie len, že spĺňa všetky priemyselné štandardy, ale spĺňa aj všetky požiadavky výrobcov dobrého kvalitného piva. Naše prepravky na pivo sú pevné, skladné, ľahko sa udržujú čisté, okrem toho sú ekologické a šetrné k našej planéte. Firma Schoeller Allibert kladie dôraz pri výrobe všetkých svojich výrobkov na čistotu prírody a ochranu nášho prostredia a snaží sa všetky svoje výrobky prispôsobiť všetkým ekologickým štandardom, samozrejme aj pivné prepravky nie sú výnimkou.

prepravky

Ak máte svoj nápad, ako by mala vyzerať vaša prepravka na pivo a nevybrali ste si z našej štandardnej ponuky, môžeme vám vyrobiť prepravku na pivo na mieru, podľa vašich predstáv a požiadaviek. Dokážeme vyrobiť viacfarebné prepravky so všetkými doplnkami, čo klasická pivná prepravka má obsahovať (etiketa, reliéf…) V našej firme dbáme na potreby a požiadavky zákazníka vďaka čomu našim klientom šetríme peniaze aj čas. Preto s nami spolupracujú najlepší. Na našej stránke si tiež môžete prečítať viac o spolupráci a hľadaní šikovných riešení pivných prepraviek pre firmu Heineken.