S výkonmi, ktoré nedokážeme sami, sa môžeme obrátiť na profesionálov

Na to, aby sme dosiahli dokonalý tvar nechtov, je nutné najprv sa zamerať na ich zdravie, pretože ani umelé gélové nechty nie je vhodné nalepiť na vlastné choré, ich stav by sme iba zhoršili. Ak však žiadny problém s nechtami nemáte, môžete si ich nechať zdokonaliť v nechtových salónoch, ktoré disponujú množstvom rozličných druhov nechtov. Mnohé z nás sledujú trendy v móde, k nej však neoddeliteľne patrí aj vzhľad nechtov, ich tvar či farebné odtiene s netradičnými ozdobami. Klasické laky sú vždy módne, no aj úprava nechtov prechádza prerodom a dnes na našich rukách vznikajú doslova malé umelecké diela. Správnou technikou a led lampa na nechty prístrojmi si ich dokážete vytvoriť aj doma, stačí si zabezpečiť napríklad UV/LED lampu s dobrým výkonom.

Ruky sú našou vizitkou

V salóne vám úpravu nechtov ponúkajú profesionálne manikérky, s najmodernejším vybavením na zabezpečenie správneho nalepenia a tvrdnutia lakov a gélov. Ak sa však chcete posunúť ďalej a trúfate si na to aj sama, UV /LED lampu si môžete zaobstarať v prevedení DUAL, vďaka ktorej dokážu stvrdnúť gély všetkých typov. Hovoríme napríklad o UV / LED lampe na nechty Excellent PRO Studio Line 54W – PINK AURORA s vysokým výkonom až 54 W, má moderný dizajn a ruku tam pohodlne vložíte, lebo má komfortný otvor. Vytvrdnúť v nej môžu laky a gély s označením fotoiniciátory UV a LED.

Drobné zdobenie pôsobí romanticky

Lampa obsahuje diódy novej generácie, dual UV/LED, a tie sa nemusia meniť. Svetlo z dvojitých diód je biele, celá lampa je ľahká, praktická, menšieho rozmeru a používa sa veľmi jednoducho. Napojiť ju môžete sieťovým adaptérom, ktorý dostanete spolu s lampou a vhodná je aj na používanie v salónoch. Má zabudovaný displej aj senzor pohybu, to znamená, že sa zapne až keď do otvoru vložíte ruku. Nastaviť sa dá aj čas na časovači od 10 do 99 sekúnd, lampa má na spodnú časť prichytenú magnetmi. Byť pekne upravená si vyžaduje veľa času aj peňazí, svoj výzor by sme však nemali zanedbávať, aby sme mohli byť spokojné predovšetkým samy so sebou, a pekná úprava nechtov k tomu určite patrí.