Fotíte a vyvolávate?

Výhodou fotiek uložených v mobile je, že ich môžete kedykoľvek otvoriť a ukázať priateľom alebo posielať cez sociálne siete. Áno, digitálna doba má svoje výhody, ale nechýba vam to caro pravých vytlačených fotografií?

fotografie

Online tlač fotografií

Aj keď mobil je na fotenie výborným prostriedkom, nemusíte si zaobstarať pôvodné fotoaparáty, aby ste mohli mať svoje fotky vytlačené. Postačí vám aj váš mobil. A lepšie modely mobilných telefónov vám dokonca vyhotovia profesionálny záber. Digitálne zábery v mobilných telefónoch môžete mať vytlačené na papieri v priebehu niekoľkých minút a ani pre to nemusíte veľa urobiť. Stačí keď otvoríte internetovú stránku fotkyzababku.sk. Fotkyzababku.sk vám ponúkajú možnosť vyvolania vašich fotografii a to priamo z vášho zariadenia, kde ich máte uložené. A to všetko online. Môžete si sadnúť na gauč, urobiť si pohodlie a začať vyberať fotografie, ktoré chcete mať vytlačené. Zvoliť si samozrejme môžete aj rôznu veľkosť. Či už sa rozhodnete pre klasický formát fotografie vhodný do fotoalbumu alebo si môžete zvoliť aj väčší formát vhodný na zarámovanie, kvalita fotografie bude vždy zachovaná na vysokej úrovni. Takisto okrem štandardnej kvality môžete dostať svoje fotografie v kvalite prémiovej. Stačí si vybrať prémiovú kvalitu fotiek pri objednávke. Prémiový fotopapier je jeden z najlepších na trhu, ktorý sa vyznačuje žiarivými a sýtymi farbami.

fotografovanie

Prečo mať fotografie v tlačenej podobe?

Nemusíte teraz každý jeden zhotovený záber dávať vyvolať. Na mobile urobíme množstvo fotografii a je úplne v poriadku, ak niektoré ostanú iba v galérii. Ale spomienky, momenty v živote, ktoré pre vás znamenali skutočne veľa a chcete ich mať neustále pred očami si zaslúžia, aby boli zvečnené v podobe klasickej, tlačenej fotografie. Navštívte preto stránku fotkyzababku.sk ešte dnes a využite tlač fotografií.