Prebuďte svoju energiu

Túžite prebudiť v sebe dlho spiace vášne, no neviete nájsť spôsob ako? Aj napriek tomu, že tantrická masáž v ľuďoch vyvoláva často nedôveru a rešpekt, možno aj vás tajne zaujíma, čo sa za dverami salóna vlastne deje.

Tantrická masáž je masáž celého tela, vrátane intímnych miest. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa na tento zážitok podujmú len tí odvážnejší, keďže pri takejto masáži nie je neobvyklé, že sa končí orgazmom. Cieľom tantrickej masáže je dosiahnuť prebudenie a uvoľnenie sexuálnej energie. Táto praktika spočíva v starovekom liečivom umení, ktorého cieľom je rozšíriť tzv. kundalíni, alebo mýtickú energiu nachádzajúcu sa v spodnej časti chrbtice za použitia dotykov a sexuálnej energie. Tento zážitok umocňuje príjemná atmosféra salónu doplnená o upokojujúce vône a hudbu.

tantrická masáž masérka

Ak sa rozhodnete pre tento zážitok, určite nebudete ľutovať, no mali by ste mať na pamäti, že masérky v tomto salóne neposkytujú žiadne sexuálne služby a služby neposkytujú ani ľuďom s kožnými a vírusovými ochoreniami, či pod vplyvom alkoholu a omamných látok.

Príprava na tantrickú masáž začína po príchode do salóna, kde vás bude čakať masérka, ktorú ste si vopred rezervovali. Čaká vás úvodná inštruktáž a sprcha nasledovaná Namaste rituálom, počas ktorého vyjadríte úctu svojmu telu a pripravíte sa na samotnú masáž.

tantra senzuálna masáž

Keďže si vopred vyberáte, o aký program máte v salóne záujem, vždy približne viete, na čo sa máte pripraviť a čo sa bude diať. Výber je široký a nájdete si niečo, čo vás zaujme, či už ste skúsení alebo nie. Pre začiatočníkov sa odporúča klasická tantra, kde ste vy len pasívnym prijímateľom energie. O level vyššie je Body Tantra, kde masérka používa celé svoje telo a môžete sa aktívne zapojiť aj vy. Pre pokročilých sú na výber masáže ako Magic Tantra, pri ktorej vás čaká potešenie až z dvoch orgazmov, na začiatku aj na konci. Pokiaľ túžite po tom, aby sa o vás starali až štyri ruky https://www.ulekare.cz/clanek/dnesni-chirurgicke-moznosti-u-artritidy-drobnych-kloubu-ruky-16019 zároveň, možno bude pre vás masáž s dvomi masérkami a existuje tiež možnosť absolvovať tento zážitok so svojou partnerkou. Možností je skutočne mnoho, a preto sa nehanbite a oddajte sa tomuto nezabudnuteľnému zážitku aj vy.