Wellness

Vážený ešte som tu ešte to hádam stihnem naklepať no dúfam píšem tému dovolenka. Dajte si rúž na pery či úž žltý alebo oranžový to je jedno a preneste sa do ríše dovolenky ako že. Niekto by si myslel že fikcia že snívam ja som už dávno nie naivka nemám ružové okuliare aj keď človek občas túži po niečom takom ako sú luxusné dovolenky ale hádam vám stačí pozerať TZV. mapy alebo v TV destinácie .Moja krstná mama jej muž chodia každý rok do CHORVATSKA veď to v pohode stačí či nie. Máme SPRING to by bodlo taká jarná dovolenka niekde sa vyvaliť a opaľovať sa do hneda mňa ľahko chytí som takej pokožky rýchlo ma opáli som bruneta tmavý gaštan som letný TYP aj keď som v zime narodená moja mamka opačne tá je taká bledá do pokožky horšie ju chytí slnko skôr sa spáli no ani moc čierne typy ľudí nie sú pekné tie sa zase opália viď moja známa je čiernovlasá aj pokožku má takú tmavšiu odo mňa no Rómka nie je len je zimný typ aj keď sa narodila v lete no veď každý sme iný.

majte sa ako v bavlnke

Nahote sa do jarných COLL OUTFIT a rozbehneme to na plné obrátky alebo si urobme zbierku dovoleniek na obrázkoch. Mne sa páčia aj také PLITVICKE JAZERA kde bol natáčaný WINETTOU  .sú aj iné časti sveta krásne sú aj taký dobrodruhovia čo sa vyberú sami no išli by ste ja asi nie ale za vyskúšanie nič nedáš. Vykročiť von ísť svojou cestou sna. Kúp si oblečenie na dovolenku či už jarnú , letnú či už na jeseň či zimu . Už máme pomaly večer ja za vyše hodinu doučovanie literatúru Margita FIGULY TRI GASTANOVE KONE že taký úlet ísť na dovolenku na koni to by bolo  smiech. Musí byť aj sranda. Ešte na 19 hod. sa mi prihlásila na výklad no hádam nejako to dám.

dovolenka spojená luxusom a WELLNESS

Mohli by ste teraz využiť zľavy 50 percent na dovolenku LAST MINUTE či iné. Máme rôzne spoločnosti či zájazdy poznávacie alebo EVROVUKENDY tiež ALL INCLUSIVE či ULTRA LAST MINUTE. Čo znamená slovo dovolenka je poskytovanie miesto kde sa môžeme ubytovať alebo bývať môžeme tam žiť na trvalo alebo prechodne. HOTEL  máme luxusný alebo klasiku. Tí čo chytia zľavy majú to v rukáve vyhrali to. Nabaliť kufre a poďme ide sa tešme sa. Mali by sme si vystreliť. Mali by sme mať silné kontúry Ja mám na zimu oblečenie športové na lyžovačku je to zelený komplet značkový aj keď to nejakú dobu ale je to ako nové. Dáždnik si zober ak by náhodou alebo ako IMAGES  ale top budú okuliare rôznych tvarov farieb. SUMMER WAY je super smer. Nemusíte mať nekonečne veľa eur. Ja by som napr. išla aj do Prahy na dovolenku vidieť Prahe ORLOJ  to by bodovalo.