Stály zdroj pitnej vody

Nastáva obdobie zberu, žatvy, a mnoho ďalších prác na poliach, v sadoch, vo viničoch, či plantážach. Obdobie, kedy sa na vašich pozemkoch vyskytuje najviac ľudí a slnko ešte býva často silné, nezabudnite preto vašim pracovníkomazabezpečiť stály prísun pitnej vody. Rozmýšľate, ako zabezpečiť toľko litrov pitnej vody? Vďaka Schoeller Allibert to nie je žiaden problém. Stáčí zabezpečiť na váš pozemok jeden z IBC kontajnerov a máte problém vyriešený. U nás si dokonca môžete vybrať z rôznych veľkostí. A čo je ešte lepšie môžete si IBC kontajner nie len u nás kúpiť, ale aj zapožičať. Naše IBC kontajnery ponúkame aj na prenájom.

IBC

Takže ak nepotrebujete kontajner na pitnú vodu stále, alebo nemáte kde IBC kontajner skladovať počas zvyšku roka, môžete zvážiť aj možnosť prenájmu, avšak na otvorenom priestranstve, kde nie je v blízkosti možnosť zadováženia pitnej vody náš IBC kontajner môže byť k dispozícii nonstop a voda ostane vždy čerstvá a vhodná na pitie. Naše IBC kontajnery sú vytvorené tak, aby zabezpečili stálu čerstvosť a sviežosť a kvalitu tekutín uskladnených v kontajneroch, teda aj pitnej vody.

kontejner

Jeden IBC kontajner je dokonca vyvinutý našimi odborníkmi tak, aby dokázal zabezpečiť pitnú vodu v extrémnych a ťažko prístupných podmienkach, využíva ho napríklad armáda, rôzne výpravy, ale aj mnoho poľnohospodárov na zabezpečenie pitnej vody, na svojich pozemkoch. Naše IBC kontajnery sú vytvorené z kvalitných materiálov, ktoré nepodliehajú poveternostným zmenám. Jeden z našich IBC kontajnerov je dokonca skladací, takže ak je prázdny môže sa ľahko poskladať a transportovať na iné miesto. Naše IBC kontajnery sa dajú poukladať na seba, vďaka čomu šetria miesto a pri transporte sa nemusíte báť pádu, jedného z kontajnerov, v prípade ak ich transportujete niekoľko. U nás si každý zákazník vyberie. Vyberte si aj vy!