Skvelý matrac pre dokonalý relax

Naše fyziologické potreby sú pre nás dôležité a mali by sme sa naučiť ich počúvať a vnímať. Aj spánok k nim patrí a je dôležité vedieť, ako si správne vybrať matrac, ktorý nám bude vo všetkých jeho dostupných parametroch vyhovovať. Správny matrac a jeho výber je hotová alchýmia, je užitočné poznať súvislosti a rady odborníkov aj vrátane lekárov a fyzioterapeutov.

bedroom-374982_640

Zaujímavá ponuka profesionálnych zdravotných matracov vyrobených z kvalitných 100% prírodných materiálov matrace Segum Vám poradí a ponúkne správny matrac, ktorý potrebujete. Či už je to výber z kvalitných pružinových matracov alebo kolekcia sendvičových matracov s kvalitnou a patentovanou penovou výplňou viacerých druhov vždy je na prvom mieste záujem o zákazníka, profesionalita a odborné poradenstvo na základe takmer dlhoročných skúseností.

Váš matrac si po zvážení odporúčaní, rád a vlastných potrieb nielen vyberiete ale aj priamo odskúšate v predajni. Je to dôležité, pretože ponuka je široká, matrace majú veľa parametrov ako napríklad tvrdosť, výška, dĺžka, použitý materiál, povrchový poťah a Vy na sebe pocítite všetky možnosti, rozhodnete sa, či Vám matrac sadol. Ponúkané matrace majú záruku až 10 rokov, je to takisto prednosť, zákazník má možnosť doplatiť si aj predĺženie záruky.

Pri rozhodovaní je dobré poznať základné odporúčania – ak ste aktívny typ zvoľte si radšej tvrdší matrac, pre seniorova pohybovo menej aktívnych ľudí je vhodný mäkší matrac, pri kúpe matraca uvažujte aj o rošte, poskytne Vám dokonalý relax počas spánku a Vy sa skutočne ponoríte do profesionálneho zdravotného matraca, pri kúpe manželského matraca uvažujte nad kúpou dvoch menších, manipulácia s veľkým matracom je zložitá.

furniture-3293321_640

Moderná doba sa vyznačuje alergiami a preto je ponuka je zameraná na proti alergické matrace a poťahy, ktoré sú prírodného charakteru, dobre sa odvetrávajú, nezachytávajú vlhkosť, dokonale pružia a prispôsobujú sa anatómii ľudského tela, podporujú kostru a kĺby a ich zdravotný účinok je schválený odborníkmi z oblasti reumatológie, fyzioterapie a balneológie.

Matrac je Váš pomocník a spoloční na dlhšie obdobie a preto je starostlivý a precízny výber z ponuky správny.