Kúpalisko a more

Čas dovoleniek sa blíži. Aj vy už máte naplánované to, kde sa aj tento rok vyberiete na dovolenku? K dovolenke nepotrebujete pláž, more. Môžete sa vydať na svoju dovolenku aj s deťmi. Ako prebieha balenie detí? Dokážete pobaliť celú svoju rodinu, tým myslím seba, manžela ale aj vaše maloleté detičky? Nebude to jednoduché. Venujte tomu dostatok svojho času. Leto je pred dverami a vy musíte premýšľať, čo všetko by ste si zbalili do kufrov na dovolenku aj s vašimi malými deťúrencami. Začali ste s balením? Vytvorili ste si aj zoznam, aby sa vám ľahšie balilo? No v tom vám deti stále do toho niečo hovoria a vy sa neviete sústrediť.

mušle

Aj, ak sa začnete s kľudom baliť, vždy nájdete niečo, čo ste si zbaliť zabudli. Zabudli ste si zbaliť zubné potreby alebo hygienické veci? To si môžete pobaliť až na konci balenia, pri odchode. Nezabudli ste si hodiť do kufra aj plavky? Na pobyt pri vode alebo mori potrebujete aj vhodnú obuv. Nezabudnite preto na topánky do mora. Topánky do mora sú skvelým výrobkom. Ochraňujú vás pred kamienkami a štrkom, či pieskom, po ktorom stúpate, keď ste v mori, jazere alebo aj len na obyčajnom kúpalisku.

more

Plavky potrebujete, či idete len na kúpalisko, ale aj k pobytu pri vode. V plavkách sa viete perfektne opáliť, aby vaša pokožka bola pekne opálená. Na kúpalisko si vezmite aj deku alebo osušku. Počas jemného vetríka vám bude užitočná. Ak sa plánujete opaľovať, nezabudnite si zbaliť krém na opaľovanie a nejaký klobúk, ktorým si zakryjete svoju tvár, aby ste sa nespálili od slnečných lúčov. Pri vodu si môžete zobrať aj svoju obľúbenú knižku a čítať si popri opaľovaní. Môžete pozorovať ostatných ľudí, ktorí si tiež užívajú svoju dovolenku a pekné počasie. Či chcete ísť k moru alebo len k vode v okolí vášho mesta, je to čisto len na vás. Hlavne si užite svoju dovolenku naplno a dokonale si oddýchnite.