Duchovné a psychické zdravie

Erotická masáž je špecifický druh masáže, počas ktorej sa masérka nevenuje len uspokojeniu fyzického tela svojho klienta alebo klientky. Je za tým viac. Erotické masáže sú známe tým, že ich podstata je daleko hlbšia ako len uspokojenie fyzického tela. Najznámejším typom erotických masáží sú napríklad tantrické masáže, ktoré vyhľadáva množstvo ľudí po celom svete. Tantrické masáže majú skutočne veľmi daleko od bežných masáží, pri ktorých sa masér alebo masérka venujú vášmu telu. Pri tantrických masážach sa masérka alebo masér starajú aj o vaše duchovné a psychické zdravie.

masáž

Tantrické masáže teda nekončia len uspokojením zákazníka. Prostredníctvom erotických masáží sa ľudia učia milovať samých seba, prekonávajú svoje problémy v oblasti sexuality a učia sa milovať všetko živé okolo seba. Tantrické masáže vyplývajú zo starovekého učenia a umenia tantrizmu, čo je umenie, filozofický a náboženský smer, ktorý síce prebral množstvo základných stavebných kameňov z omnoho väčších, populárnejších a počtom prívržencov podstatne obľúbenejších náboženstiev, avšak stále má čo ponúknuť zo svojich originálnych myšlienok.

masáž

Tantrici veria, že téma ohľadom ľudskej nahoty by sa mala v spoločnosti bežne rozoberať, nakoľko je to niečo, čo nám je každému z nás prirodzene. Taktiež vyznávajú, že sexuálne spojenie medzi mužom a ženou a je posvätný akt, ktorý sa páči bohu. Samotné erotické masáže sa odborne vykonávajú v tantrických masážnych salónoch s krásnymi ženami, nezabudnuteľnou atmosférou, príjemným personálom, obsahovo aj cenovo atraktívnymi programami. Taktiež je ale možné nájsť ich na erotických portáloch, kde ich prevedenie ponúkajú nevyškolené osoby. Erotické masážne salóny sú otvorené takmer neustále, je však potrebné objednať sa na ne minimálne hodinu vopred kvôli zabezpečeniu hygieny izby.