Bývajte za pár týždňov

Možno práve riešite otázku rekreačnej chatky. Kúpiť si hotovú chatku nie je finančne práve najlacnejšie. A ešte v prípade, že musíte zabezpečiť aj prerábku a vytvoriť si priestor podľa vlastných predstáv. Ak máte vlastný pozemok nie každý ma možnosť svojpomocne postaviť chatu. A firma? Firme za postavenie chatky od základov až po dokončovacie práce zaplatíte taktiež nemalé peniaze. Práve preto je čoraz populárnejšia možnosť kúpiť si vlastný mobilný dom. V čom je mobilný dom iný? Na stránke euro-mobilnedomy.sk nájdete mobilné domy, čo sú montované stavby, ktoré vám dovezú v hotovom stave priamo na pozemok. Mobilný dom je po dovezení ihneď vhodný na užívanie.

sťahovanie

Veľkosť aj vzhľad mobilného domu si môžete navrhnúť sami alebo si vybrať jeden z katalógových projektov. V prípade, že mobilný dom potrebujete ihneď, môžete si pozrieť aj skladové zásoby. Mobilný dom ako dispozíciu a rozloženie si môžete zvoliť podľa svojich predstáv.

Mobilný dom v komplet stave.

Svoj mobilný dom môžete mať v kompletnom zariadení a už nemusíte nič viac ako výber a kúpu riešiť. Zariadený mobilný dom pozostáva z obývacej izby, kde nájdete rozkladacou pohovku, zariadenej kuchyne s kuchynskou linkou, spálne s posteľou a najmä sa nemusíte obávať ani kúpeľne a wc, ktoré sú plne funkčné.

Mobilný dom je u nás najvhodnejší na rekreačne účely. Po úpravách však nie je vylúčená ani možnosť zabezpečiť si mobilný dom na celoročné bývanie.

mobilný dom

Prečo si zabezpečiť mobilný dom?

Mobilný dom je alternatívou pre tých, ktorý nechcú na svoju nehnuteľnosť dlho čakať a potrebujú ju v čo najkratšom čase. Taktiež je to lacnejšia alternatíva ako si zadovážiť svoju rekreačnú chatku. Euro-mobilnedomy.sk sú poskytovatelia mobilných domov na Slovensku, ktorý vám zabezpečia kvalitný a moderný mobilný dom priamo na váš pozemok. Navštívte aj vy stránku euro-mobilnedomy.sk ešte dnes a vyberte si svoj vysnívaný mobilný dom.